Serwis Skody - Warszawa Targówek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • rudzikpr
    Classic
    S_OCP Member
    • 2008
    • 34

    Serwis Skody - Warszawa Targówek

    Cześć,
    że względu na przeprowadzkę chyba czas zmienić serwis mojej Skodziny. Do tej pory serwisowałem się na Gruchacza na Ursynowie i generalnie byłem zadowolony. Ale teraz z Targówka będę miał dość daleko. Byłby ktoś w stanie polecić jakiś warsztat Skody bliżej Targówka? Zależy mi na fachowej robocie. Ale chętnie przeniósłbym tez swoje rabaty z Gruchacza Z góry dzięki za wszelkie wskazówki.
  • ruwado
    RS
    • 2009
    • 14883
    • Octavia IV (NX3)

    #2
    Jak byłeś zadowolony, to nie zmieniaj. Serwis może być dalej od domu, byle by był godny zaufania. Lepiej dojechać, jak mieć blisko i kląć.
    pozdrawiam - Darek

    Komentarz

    • rudzikpr
      Classic
      S_OCP Member
      • 2008
      • 34

      #3
      Zamieszczone przez ruwado Zobacz wpis
      Jak byłeś zadowolony, to nie zmieniaj. Serwis może być dalej od domu, byle by był godny zaufania. Lepiej dojechać, jak mieć blisko i kląć.
      Byłem, to bardzo dobre słowo Coś ostatnio się psuje Gruchacza jeśli chodzi o poziom obsługi klienta
      Czy ktoś z Was ma może jakieś doświadczenia z Auto Wimar Modlińska? Polecacie jakiegoś konkretnego opiekuna?

      Komentarz

      • ruwado
        RS
        • 2009
        • 14883
        • Octavia IV (NX3)

        #4
        Ja od 70.000 km z okolic Otwocka jeżdżę do Mińska Maz. - Carsed. Na razie Ok. I cenowo całkiem, całkiem.
        pozdrawiam - Darek

        Komentarz

        • rudzikpr
          Classic
          S_OCP Member
          • 2008
          • 34

          #5
          Dzięki ruwado. Ja swego czasu zrezygnowałem z Carsedu tylko ze względu na odległość. Słabo u mnie z czasem.
          Swoją drogą czekasz na miejscu czy dają teraz auto zastępcze na czas naprawy?

          Komentarz

          • ruwado
            RS
            • 2009
            • 14883
            • Octavia IV (NX3)

            #6
            Ja zawsze czekam. Nie miałem potrzeby brać zastępczego.
            pozdrawiam - Darek

            Komentarz

            • rudzikpr
              Classic
              S_OCP Member
              • 2008
              • 34

              #7
              W sumie do Mińska mam niewiele dalej niż na Gruchacza.
              Bliżej, oprócz Auto Wimaru na Modlińskiej, mam jeszcze Sinclan Bis na Grochowskiej i w Zakręcie. Ktoś coś aktualnego?
              A może jakiś warsztat non ASO? Ze specjalizację VAG, w szczególności Skoda.

              Komentarz

              • ruwado
                RS
                • 2009
                • 14883
                • Octavia IV (NX3)

                #8
                Zamieszczone przez rudzikpr Zobacz wpis
                Sinclan Bis na Grochowskiej i w Zakręcie.
                nie masz - już od 3 lat nie są ASO. Nie wiem co robią na Grochowskiej, ale w Zakręcie zamknięte i hula wiatr. To mój dawny serwis dla O I. Jak kupiłem O III okazało się, że stracili autoryzację.

                Ja też z okolic Otwocka wolę jechać do Mińska niż telepać się w korkach po Warszawie.

                A co ważne atmosfera jest bardzo przyjazna - zawsze każdy z trzech doradców serwisowych poznaje mnie zawsze, przy każdej wizycie. A to buduje poczucie wartości u Klienta.
                pozdrawiam - Darek

                Komentarz

                • mozgi
                  L&K
                  • 2009
                  • 1127
                  • Octavia I (1U2)
                  • AKL 1.6 MPI 101 KM

                  #9
                  Zamieszczone przez rudzikpr Zobacz wpis
                  W sumie do Mińska mam niewiele dalej niż na Gruchacza.
                  Bliżej, oprócz Auto Wimaru na Modlińskiej, mam jeszcze Sinclan Bis na Grochowskiej i w Zakręcie. Ktoś coś aktualnego?
                  A może jakiś warsztat non ASO? Ze specjalizację VAG, w szczególności Skoda.
                  jeżeli warsztat specjalizujący się w Skodzie to na ul.Syreny 14 będziesz miał bliżej niż na Ursynów, często można spotkać OCP , więcej info tutaj => http://forum.octaviaclub.pl/forum/ha...eny-14-polecam

                  ASO Skoda Warszawa Ursynów ul.Gruchacza 39 - najlepsze ceny w Polsce na hasło :Octavia Club Polska
                  Kontakt mailowy w sprawie wyceny części: [email protected] (p.Adam Wiśniewski, p.Łukasz Poniatowski i p.Kamil Banaszek) , tel.22-549-10-60

                  Komentarz

                  • ruwado
                    RS
                    • 2009
                    • 14883
                    • Octavia IV (NX3)

                    #10
                    Sinclan już nie istnieje, ani jeden, ani drugi.
                    pozdrawiam - Darek

                    Komentarz

                    Pracuję...